regulamin

Poniżej zawarte zostały warunki oraz zasady funkcjonowania serwisu. Korzystanie z serwisu wiążę się z akceptacją regulaminu. Regulamin serwisu może ulec zmianie w dowolnej chwili, data ostatniej aktualizacji regulaminu znajduje jest na dole strony.


definicje

puste pole1.Strona, Serwis - witryna internetowa znajdująca się pod adresem www.renowacjazdjec.pl
puste pole2.Studio WAM - firma "Studio WAM - Waldemar Bartkowski" z siedzibą w Poznaniu (Czechosłowacka 35/2, 61-456) puste polebędąca właścicielem strony www.renowacjazdjec.pl
puste pole3.Usługi - oferta dostępna na stronie
puste pole4.Klient, Użytkownik - osoba korzystająca z serwisu

puste poleZamówienia przyjmujemy wyłącznie przez internet.

ograniczenia wiekowe

puste poleAby móc skorzystać z usług oferowanych na stronie należy mieć ukończone 18 lat.

proces zamówienia

puste poleAby zamówić renowację lub koloryzację zdjęć należy skorzystać z formularza zamówienia dostępnego na stronie lub puste polewysyłając wiadomość przy pomocy poczty email. Poprawnie wypełniony formularz powinien zawierać imię i nazwisko, puste poleadres email zamawiającego, wybraną usługę oraz zdjęcia, które mają zostać poddane wybranej usłudze. Formularz puste polezamówienia posiada możliwość przesłania do 3 zdjęć, w razie składania większego lub bardziej złożonego zamówienia puste polenależy skorzystać z poczty email. Po otrzymaniu formularza zamówienia lub wiadomości email serwis skontaktuję się z puste poleklientem w celu wyceny zamówienia. Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie serwis przejdzie do realizacji zamówienia.

czas realizacji zamówień

puste poleRealizacja usług dostępnych na stronie zajmuję z reguły 24-48 godzin. W wyjątkowych sytuacjach realizacja usług puste polemoże potrwać dłużej, jednak w takich przypadkach klient zostanie o tym fakcie poinformowany przed potwierdzeniem puste polezamówienia.

wysyłka zdjeć

puste poleWszystkie zdjęcia w postaci cyfrowej wysyłane są przy pomocy poczty email, na adres email podany w formularzu puste polezamówienia. Odbitki wysyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej, jako list priorytetowy w kopercie bąbelkowej. puste poleZdjęcia i materiały dostarczone przez użytkownika do skanowania wysyłane są korzystając z usług firmy kurierskiej ze puste polewzględów bezpieczeństwa.

prawo autorskie

puste poleUżytkownik przesyłając zdjęcia i zamawiając usługę oświadcza, że jest właścicielem praw autorskich do przesłanych puste polezdjęć lub posiada pisemną zgodę właściciela tych praw. Serwis zostawia sobie prawo do odmowy realizacji usług w puste poleprzypadku podejrzenia łamania prawa lub przesyłania przez użytkownika materiałów obraźliwych.

ceny usług

puste poleOrientacyjne ceny usług oferowanych w serwisie znajdują się pod adresem www.renowacjazdjec.pl/cennik.html puste polepuste poleOstateczna wycena zamówienia następuje po złożeniu zamówienia i przesłaniu fotografii do serwisu.

kody promocyjne

puste poleKody promocyjne są specjalnymi hasłami rabatowymi, które należy wpisać w formularzu przy składaniu zamówienia, puste poleaby obniżyć ceny zamawianych usług. Kody promocyjne nie odnoszą się do cen odbitek i kosztów wysyłki.

polityka prywatności

puste poleAkceptując regulamin na stronie, użytkownik wyraża zgodę na wykorzystywanie i przetwarzanie przez Studio WAM, puste poledanych osobowych w celach informacyjnych, reklamowych, promocyjnych i marketingowych. Jednocześnie puste polepuste polepuste polepotwierdza, że został poinformowany o prawie dostępu do treści swoich danych lub ich usunięcia. Użytkownik wyraża puste polerównież zgodę na bezpłatne otrzymywanie informacji promocyjnych, reklamowych i marketingowych o usługach i puste polepuste poleinnych produktach Studio WAM, poprzez podany wcześniej adres email.

puste poleostatnia aktualizacja serwisu 01.09.2010

dołącz do listy email
Zapisz się na listę email i otrzymuj ciekawe oferty specjalne oraz informacje na temat naszych nowych usług. Lista email
to najlepszy sposób by pozostać z nami w stałym kontakcie.